Mamy patent na zdrowe oczy!

2022 rok w przeglądzie

20 grudnia 2022

Rok 2022 był ekscytującym rokiem dla Zenni!

Osiągnęliśmy 50 milionów sprzedanych par i wprowadziliśmy wiele nowych produktów dla naszych klientów.

REMAKES™


W sierpniu tego roku Zenni wprowadziło naszą pierwszą linię oprawek wykonanych z plastiku pochodzącego od konsumentów. Każda zakupiona oprawa wspiera Fundację Wyland, organizację zajmującą się ochroną i zachowaniem światowych oceanów i życia morskiego.

Kolekcja ReMakes™ obejmuje 8 lekkich stylów, w tym 6 dla dorosłych i 2 dla dzieci, nazwanych po morzach całego świata. Każda ramka jest dostępna w 2-4 opcjach kolorystycznych, w tym neutralnych tonach ziemi i niebieskich gradientach inspirowanych oceanem. Począwszy od 35,95 USD dla dzieci i 39,95 USD dla dorosłych, każda unikalna rama jest również wysyłana w torebce na soczewki wykonanej z 80% przetworzonej tkaniny PET (RPET) wydobytej z plastikowych butelek i cylindrycznej tekturowej tuby, która nadaje się do recyklingu.

BLOKZ®


Z ponad 9 milionami par soczewek Blokz® sprzedanych od 2016 roku, jest to jeden z najbardziej popularnych produktów Zenni. Soczewki blokujące niebieskie światło Blokz® firmy Zenni oferują ochronę przed niebieskim światłem HEV i promieniami UV do 415-420 nanometrów. Zawierają one zaawansowany polimer wbudowany w soczewkę oraz powłokę antyrefleksyjną, która pomaga zredukować odblaski.

W 2022 roku rozszerzyliśmy naszą ofertę Blokz® o Blokz Plus i Blokz Plus Anti-Fatigue. Te dwa nowe dodatki zapewniają 12-krotnie większą ochronę przed urządzeniami cyfrowymi niż nasze zwykłe soczewki Blokz® i są zalecane dla osób intensywnie korzystających z ekranu oraz mających problemy z zasypianiem w nocy z powodu nadmiernej ekspozycji na światło niebieskie.

Nie jesteś pewien, które Blokz są dla Ciebie idealne?
Rozwiąż nasz zaktualizowany Quiz Blokz i dowiedz się!

TRANSITIONS®


Soczewki Transitions® są najczęściej polecanymi przez specjalistów soczewkami fotochromowymi na świecie.

Aby zaspokoić różnorodne potrzeby naszych klientów, Zenni oferuje obecnie nie tylko soczewki Transitions® Signature® Gen 8™, ale również Transitions® XTRActive Polarized™ zarówno na receptę, jak i bez recepty.

Soczewki Transitions Signature Gen 8 są idealne do codziennego użytku i całodziennego noszenia. Soczewki te aktywują się do kategorii 3 przyciemnienia do 30% szybciej niż poprzednia generacja soczewek Transitions® Signature®.*.
Soczewki Transitions XTRActive Polarized są unikalnie zaprojektowane, aby zapewnić dodatkową ochronę przed odblaskami, jednocześnie przyciemniając się w samochodzie.

IRIS APFEL


Współpraca Zenni z Iris Apfel rozwijała się dalej w 2022 roku dzięki naszej piątej ekskluzywnej kolekcji, Iris Apfel x Zenni Resort Collection. Ta ekskluzywna kolekcja została zainspirowana ciepłą pogodą i zawiera kolorową mieszankę ulubionych oprawek, jak również 3 nowe style oprawek.

Od 39,95 dolarów, te najwyższej jakości, ręcznie polerowane oprawki z octanu są dostępne w formie okularów lub okularów przeciwsłonecznych w wielu odcieniach i lustrach Zenni.

SZYBKIE RAMKI


Złamałeś lub zgubiłeś niedawno swoje okulary?

Czy wiesz, że za pośrednictwem Zenni możesz zamówić nową parę, która dotrze do Ciebie w ciągu 2-3 dni roboczych?

Dzięki usłudze Fast Frame, Zenni dostarcza swoim klientom nowe okulary prosto z naszego zakładu produkcyjnego w Ohio.

Fast Frame obejmuje szeroki wybór setek naszych najpopularniejszych opraw i soczewek (w tym soczewki jednoogniskowe i Blokz®). Pozostając wiernym naszej misji przynoszenia niedrogich okularów dla każdego, pośpieszna dostawa gratis to tylko 19$.

O autorze: Dr Mori Ahi, O.D.

Dr Mori ma ponad 10 lat doświadczenia w opiece nad oczami. Zdobyła swój stopień licencjata z UCLA i jej stopień optometryczny z New England College of Optometry. Pracowała w różnych miejscach opieki nad oczami i jest pasjonatką pomagania swoim pacjentom w znalezieniu wspaniałej pary niedrogich okularów.

Czytaj dalej:

  • Zenni wprowadza ReMakes™ - zrównoważoną kolekcję okularów wykonaną z przetworzonego plastiku
  • Chroń swoje oczy dzięki soczewkom Blokz® Blue Light Lenses
  • Soczewki Zenni x Transitions®
  • Zenni wprowadza "Fast Frame", aby wysyłać okulary w 24 godziny lub mniej
  • Zenni ogłasza nową ekskluzywną kolekcję z ikoną okularów Iris Apfel.

* ProduktyCR607 aktywują się do kategorii 3 ciemności 15% szybciej. Twierdzenie to oparte jest na testach materiałów na szarych soczewkach, będących najpopularniejszym kolorem, osiągających 18% transmisji @23C. Soczewki Transitions Signature GEN 8 blokują co najmniej 20% szkodliwego niebieskiego światła w pomieszczeniach i ponad 87% szkodliwego niebieskiego światła na zewnątrz. Soczewki Transitions XTRActive Polarized blokują do 35% szkodliwego niebieskiego światła w pomieszczeniach i do 90% szkodliwego niebieskiego światła na zewnątrz. Na podstawie testów różnych materiałów na szarych soczewkach @ 23°C. "Szkodliwe niebieskie światło" jest obliczane pomiędzy 380nm a 460nm.

Transitions, Transitions Signature i XTRActive są zarejestrowanymi znakami towarowymi, a logo Transitions jest znakiem towarowym Transitions Optical, Inc. używanym na licencji przez Transitions Optical Limited. GEN 8 jest znakiem towarowym firmy Transitions Optical Limited. (C)2022 Transitions Optical Ltd. Na wydajność fotochromową i polaryzację wpływa temperatura, ekspozycja na promieniowanie UV i materiał soczewki.

Daniel Podsiadło

Konsultant