Mamy patent na zdrowe oczy!

Czy okulary wpływają na włosy?

2 września 2023

Jak dobrać okulary do fryzury?

Podobnie jak włosy, okulary mogą odzwierciedlać Twoją osobowość. Krój, kolor i styl odgrywają rolę w kształtowaniu twarzy. Te kombinacje włosów i okularów dla mężczyzn i kobiet z pewnością przyciągną uwagę.

DLA KOBIET

PIXIE

Grube, kwadratowe oprawki wyróżniają się na tle krótkiej fryzury. Podkreśl swoje okulary minimalną grzywą, aby Twoja twarz była otoczona tymi eleganckimi pięknościami. Ta para pochodzi z kolekcji Metro, w której klasyczne okulary zostały zremasterowane pod kątem miejskiego szyku.

ŚREDNIEJ DŁUGOŚCI PROSTE

Pożycz od chłopców nieoczekiwany wybór okularów. Ta wąska prostokątna oprawka w kolorze czarnym sprawi, że wszystkie oczy będą zwrócone na Ciebie. Te smukłe okulary nie będą również kolidować z pięknem grzywki zaczesanej na bok.

DŁUGIE I PROSTE

Naśladuj prosty styl z dużymi i odważnymi okularami w grubych oprawkach. Eleganckie i modne, okrągłe felgi będą pasować do każdego profesjonalnego lub zabawnego stroju. Minimalistyczne detale okularów nie odwracają uwagi od pięknej grzywki.

KRÓTKIE LOKI

Wyrafinowane w każdym wieku, te owalne okulary są gotowe do oświadczyn. Podobnie jak przycięty krój z obfitymi lokami, te okulary sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i na wieczór.

ŚREDNIEJ DŁUGOŚCI LOKI

Okrągłe oprawki mogą uzupełniać kręcone loki. Te okulary z pełnymi oprawkami są unisex, co nadaje im ostrzejszy charakter. Odrobina bieli dodaje element zaskoczenia, nie odrywając się zbytnio od fryzury.

DŁUGIE LOKI

Te wyraziste okulary pasują do odważnych, błyszczących loków. Podkreśl długość swoich włosów oprawkami w kształcie kocich oczu. Nacisk na skronie zwraca uwagę na twarz i włosy, a loki opadają kaskadowo w dół i wokół oprawek.

FALE ŚREDNIEJ DŁUGOŚCI

Daj się ponieść falom. Ułóż włosy do połowy w górę lub do połowy w dół, po prostu pozwól, aby te ponadwymiarowe odcienie w kształcie serca poszły na całość. Przyciągające uwagę na wszystkie właściwe sposoby, te słodkie oprawki mają zabawny klimat, któremu nie można się oprzeć. Każdy dzień to dobry dzień dla włosów, gdy te okulary są w centrum uwagi.

DŁUGIE FALE

Te okulary w kształcie brwi podkreślą fale w stylu boho. Połączenie jednolitego czarnego koloru i metalu nadaje każdej stylizacji świeżości z nutą retro. Noś okulary pod wybranym kapeluszem z szerokim rondem, aby dopełnić swój swobodny strój.

UPDO

Postaw elegancję upięcia na głowie. Zestaw tę wyrafinowaną fryzurę z zabawną i zalotną parą oprawek w cukierkowych kolorach. Przezroczyste różowe okulary odświeżą każdą klasyczną fryzurę.

RAINBOW

Wielokolorowe odcienie włosów są teraz w modzie. Dla tych, którzy ryzykują ze swoimi włosami, modne okulary są koniecznością. Okrągłe oprawki, takie jak te, przywołują klimat lat 60-tych, idealny na sezon festiwalowy i nie tylko.

DLA MĘŻCZYZN

KRÓTKA DŁUGOŚĆ

Aby uzyskać prosty wygląd, połącz dwa klasyki: krótko ścięte włosy i grube, czarne oprawki. Przejdź od przeciętnego Joe do codziennego wyrafinowania dzięki parze wysokiej jakości okularów.

ŚREDNIA DŁUGOŚĆ

Mężczyźni o średniej długości brązowych włosach mogą rozjaśnić swój wygląd za pomocą tych kwadratowych okularów w kolorze szylkretowym. Te wysokiej jakości acetatowe oprawki są wykańczane ręcznie i mają połysk, podobnie jak lśniące loki.

DŁUGIE

Faceci, którzy lubią styl retro, mogą zdecydować się na dłuższe włosy i okulary inspirowane stylem vintage. Szylkretowe oprawki w cętki wyglądają zarówno artystycznie, jak i elegancko, nie odwracając uwagi od długich włosów.

ZACZESANE DO TYŁU

Aby uzyskać elegancki i wystylizowany wygląd, wybierz okulary, które są w równym stopniu nowoczesne i eleganckie. Okrągłe oprawki ze szczotkowanego metalu są równie wygodne, co eleganckie. Filigran wytrawiony na ramionach dodaje dodatkowy element artystyczny dla chłodnego, ale kreatywnego typu.

Z CZAPKĄ

Od czapek z daszkiem i beanie po inspirowane stylem retro fedory, wielu mężczyzn ozdabia swoje stylizacje kapeluszami. Aby jeszcze bardziej podkreślić osobisty styl faceta, warto rozważyć parę wyróżniających się okularów. Te okulary w kształcie brwi mają bogatą kombinację kolorów, która przyciąga uwagę do każdego ronda.

Daniel Podsiadło

Konsultant