Mamy patent na zdrowe oczy!

Frame Friday" Roundup: Gorączka Pucharu Świata i nowości!

30 sierpnia 2023

Brazylia, gospodarz turnieju, zmierzyła się wczoraj z Chorwacją w Sao Paulo, rozpoczynając tym samym Mistrzostwa Świata FIFA 2014, największy międzynarodowy turniej i widowisko sportowe na świecie. Możesz złapać gorączkę Pucharu Świata, nawet jeśli nie interesujesz się piłką nożną. Te nowe, gorące oprawki mają jedne z najjaśniejszych kolorów i najbardziej ekscytujących ramek, oddając energię i ducha Mistrzostw Świata oraz dając szansę na kibicowanie ulubionym drużynom.

Nie można się pomylić, wspierając drużynę gospodarzy. Stany Zjednoczone ponownie zdobyły miejsce w turnieju, ale mają trudną pulę, która obejmuje Niemcy. Muszą dobrze radzić sobie zarówno z Niemcami, jak i imponującą Portugalią, aby wyjść z puli z mocnym rekordem. Jednak każdego roku radzimy sobie trochę lepiej. Może nadszedł nasz czas, by wybić się na światową scenę.

A kto może zapomnieć płonące pomarańczowe (pomarańczowy to "kolor królowej" w Holandii) stroje Holendrów? W 2010 roku rozegrali ekscytujący turniej i przegrali w finale z Hiszpanią. W tym roku drużyna prezentuje się bardzo dobrze w bardziej stonowanych strojach, więc jeśli chcesz kibicować komuś innemu, możesz trafić gorzej niż na Holandię. Dodatkowa zaleta: po turnieju będziesz mieć gorącą parę okularów.

Delikatna zieleń/turkus, taka jak ta, nie nadaje się do wściekłego fandomu, który można zobaczyć na trybunach, malując całe ciało. Ale daje ci możliwość wspierania wielu drużyn - zwłaszcza Wybrzeża Kości Słoniowej - z zielonymi strojami, które mogą lepiej pasować do reszty twojej garderoby w przyszłości.

Ciemnoniebieski jest podobnie wszechstronny zarówno pod względem drużyny, jak i przyszłej mody. Bośnia, wyjazdowy strój Brazylii, Chorwacja i wiele innych strojów drużynowych zawiera królewski błękit.

Są też tacy, którzy nie przejdą obojętnie obok modnych nowości i ofert Zenni w świetnych cenach, niezależnie od tego, czy przypominają drużynę mistrzostw świata. Załóż te czarno-żółte oprawki, a ktoś z pewnością pomyli Cię z kibicem.

Możesz też przenieść się na inny poziom i użyć okularów do wspierania niedźwiedzi polarnych, lampartów śnieżnych i innych zagrożonych gatunków, podobnie jak zrobił to Iran ze swoimi koszulkami, które wspierają zagrożonego tygrysa azjatyckiego. Niezależnie od tego, jak lubisz Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, skorzystaj ze wspaniałych fasonów i stylów Zenni.

Daniel Podsiadło

Konsultant