Mamy patent na zdrowe oczy!

Chroń swoje oczy dzięki soczewkom Blokz® Blue Light.

5 stycznia 2023

Odkryj zalety wszystkich soczewek Blokz®, w tym nowych Blokz® Plus

Niebieskie światło jest niezbędnym elementem naszego codziennego życia. To właśnie ono pomaga nam się obudzić i zachować czujność w ciągu dnia. Jednak wraz z coraz częstszym korzystaniem z ekranów cyfrowych, jesteśmy obecnie stale prześwietlani wysokoenergetycznym widzialnym (HEV) światłem niebieskim.

Noszenie okularów z niebieskim światłem podczas pracy, nauki, przewijania lub grania w gry wideo jest najlepszym sposobem na ochronę oczu i zdrowia snu przed potencjalnymi szkodliwymi skutkami niebieskiego światła.

Od 2016 roku, Zenni sprzedało ponad 9 milionów par okularów Blokz® by Zenni.

Dlaczego klienci kochają Blokz®

Soczewki blokujące niebieskie światło Blokz® firmy Zenni oferują ochronę przed niebieskim światłem HEV i promieniami UV do 415-420 nanometrów. Wykonane są z zaawansowanego polimeru wbudowanego w soczewkę, co zapewnia ochronę przed światłem niebieskim, która nie ulega zużyciu. Ponadto, soczewki Blokz® posiadają powłokę antyrefleksyjną, która redukuje odblaski, poprawiając przejrzystość widzenia i wygląd.

Do tego jest Blokz®

Oprócz zwykłych soczewek Blokz®, Zenni oferuje zestaw soczewek Blokz® przeznaczonych dla każdej potrzeby optycznej i każdego członka rodziny.

  • Blokz® Trivex® to najwyższej jakości soczewki odporne na uderzenia, które są idealnym rozwiązaniem dla aktywnych dzieci, młodzieży i dorosłych. Soczewki te są inteligentnym wyborem dla okularów bez obręczy, okularów ochronnych i sportowych.
  • Soczewki Blokz® Photochromic są przeznaczone dla osób, które chcą chronić się przed światłem niebieskim z dodatkową korzyścią w postaci okularów 2 w 1 i okularów przeciwsłonecznych. Soczewki te zaczynają być jasne w pomieszczeniach i ciemnieją, gdy jesteś na zewnątrz w słońcu.
  • Okulary Blokz® Sunglasses to soczewki barwione, które świetnie sprawdzają się na zewnątrz i są dostępne w opcjach ciemnoszarego, ciemnobursztynowego i lustrzanego odcienia.

Przedstawiamy Blokz® Plus z 12x większą ochroną

W Zenni ciężko pracujemy, aby opracować dla naszych klientów najnowsze i najlepsze technologie soczewek. Dlatego też z dumą przedstawiamy dwa nowe dodatki do zestawu produktów Blokz®.

  • Blokz® Plus to delikatnie zabarwione, zaawansowane soczewki, które blokują prawie 100% niebieskiego światła HEV do 450 nm - co oznacza prawie 12-krotnie większą ochronę przed urządzeniami cyfrowymi niż w przypadku zwykłych soczewek Blokz®. Blokz® Plus są zalecane dla osób intensywnie korzystających z ekranów oraz mających problemy z zasypianiem w nocy z powodu nadmiernej ekspozycji na niebieskie światło. Dostępne w wersji jedno- i progresywnej.
  • Soczewki Blokz® Plus Anti-Fatigue posiadają wszystkie zalety soczewek Blokz® Plus z dodatkowym powiększeniem w dolnej części soczewki, które pomaga zrelaksować się oczom podczas czytania i zmniejszyć zmęczenie oczu. Dostępne tylko dla osób z pojedynczą receptą.

Który Blokz® jest dla mnie odpowiedni?

Odwiedź naszą stronę Blokz® i weź udział w krótkim quizie, aby sprawdzić, która soczewka jest dla Ciebie najlepszym wyborem!

O autorze: Dr Mori Ahi, O.D.

Dr Mori ma ponad 10 lat doświadczenia w opiece nad oczami. Zdobyła tytuł licencjata na UCLA i tytuł optometrysty w New England College of Optometry. Pracowała w różnych miejscach i z pasją pomaga swoim pacjentom znaleźć świetną parę okularów w przystępnej cenie.

Daniel Podsiadło

Konsultant