Mamy patent na zdrowe oczy!

Darmowe walentynki dla miłośników okularów

9 maja 2023


W Zenni Optical kochamy okulary i kochamy Walentynki. Pomiń wycieczkę do lokalnej apteki lub sklepu spożywczego w tym roku i zaoszczędź pięć dolarów (kartki są coraz droższe!), pobierając te całkowicie darmowe kartki walentynkowe i szablony przedstawiające niektóre z naszych najmodniejszych oprawek.

Możesz podzielić się poniższymi obrazkami na każdym ze swoich ulubionych kanałów społecznościowych, wydrukować je i dać swojemu Walentemu jako kartkę lub oprawić w ramkę i udekorować ścianę ukochanej osoby. Mamy nawet kolorowankę poniżej dla tych prawdziwie artystycznych, ręcznych rewelatorów wakacji.

Mamy cztery wyjątkowe kartki walentynkowe do wyboru, wszystkie z zabawnym wzorem i "okiem" do modnych ramek. Wybierz swoją ulubioną lub pobierz wszystkie cztery! I nie zapomnij o naszej uroczej kolorowance na dole.

Kliknij prawym przyciskiem myszy na obrazki, aby je zapisać, a następnie prześlij swoje ulubione walentynki Zenni Optical na Instagram, Facebook lub Twitter, aby podzielić się nimi z ukochaną osobą, przyjaciółmi lub rodziną!

Eyes For You


Pokaż swojemu jedynakowi, jak wiele dla Ciebie znaczy, dzięki tej prostej wiadomości o prawdziwej miłości - bonus, jeśli masz dwie pasujące do siebie pary okularów!

Pobierz kartę do wydrukowania tutaj lub pobierz projekt graficzny.

Apple Of My Eye


Połowa kalamburu z podwójnym urokiem, ta kolorowa i dziwaczna kartka walentynkowa mówi wszystko, czego potrzebujesz w zaledwie kilku słowach.

Pobierz kartkę do druku tutaj, lub pobierz projekt graficzny.

Miłość od pierwszego wejrzenia


Trzymanie się zwykłego czerwono-białego schematu kolorów nie jest w Twoim stylu - dodaj stylowy akcent do swojego walentynkowego prezentu, dodając tę słodką kartkę w kolorze złotym i bordowym.

Pobierz kartkę do druku tutaj lub pobierz projekt.

Miłość w kształcie serca


Kartki mogą być doskonałym wstępem do romantycznego prezentu - połącz tę zabawną kartkę walentynkową z kilkoma ramkami w kształcie serca, aby Twój ukochany mógł ozdobić je na święta!

Wydrukuj kartkę tutaj lub pobierz projekt.

Dodaj swój własny styl i pozwól wykazać się wyobraźni dzięki naszej darmowej walentynkowej kolorowance. Wyciągnij kolorowe kredki lub flamastry z szuflady biurka i pobierz stronę tutaj.

Która darmowa kartka walentynkowa od Zenni Optical jest Twoją ulubioną? Czy zamierzasz spróbować swoich sił w naszej kapryśnej kolorowance? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Daniel Podsiadło

Konsultant