Mamy patent na zdrowe oczy!

Klasyczny błękit: Ramy w kolorze roku Pantone

12 sierpnia 2022

W zeszłym tygodniu Pantone Color Institute ogłosił, że jego Kolorem Roku 2020 jest PANTONE 19-4052 Classic Blue. Głęboki odcień niebieskiego jest najlepiej opisany jako pocieszający i relatywny, podobny do koloru nieba w nocy lub spokojnego zbiornika wodnego.

Według Pantone'a oficjalnej stronyClassic Blue został wybrany ze względu na fakt, że wzbudza "spokój, zaufanie i połączenie" oraz że "podkreśla nasze pragnienie niezawodnego i stabilnego fundamentu, na którym możemy budować, gdy przekraczamy próg nowej ery".

Ponieważ odcień indygo można również uzyskać w sposób naturalny z roślin i barwników, kolor ten dostosowuje się również do obecnego ruchu zrównoważonego rozwoju, podobnie jak w zeszłym roku wybór Living Coral jako Kolor Roku 2019.

Dodaj klasyczny niebieski do swojego stylu na rok 2020

Ponieważ Kolor Roku Pantone nadaje ton nadchodzącym projektom we wszystkim, od wystroju domu po technologię, urodę i modę, możesz spodziewać się, że w nadchodzącym roku będzie go dużo. Wprowadzenie tego koloru do swojego życia może być tak proste, jak wypróbowanie nowej pary niebieskich oprawek. Niebieskie okulary wyglądają świetnie na każdym (w zeszłym roku sprzedaliśmy 524 917 niebieskich oprawek!) i są łatwe do noszenia. Z ponad 400 niebieskich oprawek dostępnych obecnie na naszej stronie internetowej, będziesz mógł zaprezentować tegoroczny kolor roku w swoim własnym stylu.

Kup teraz nasze niebieskie okulary i okulary przeciwsłoneczne.

Wystrój domu to kolejny zabawny i niedrogi sposób na wprowadzenie klasycznego błękitu do Twojego osobistego stylu. Spróbuj dodać nowe poduszki do swojej przestrzeni życiowej lub znajdź niebieską świecę o zapachu, który lubisz, aby stworzyć ciepło w swoim ulubionym pokoju. Jeśli świeże kwiaty są ulubione, zdecyduj się na niebieskie hortensje lub irysy, aby stworzyć bukiet w trendzie.

Spojrzenie na niebieski w ciągu ostatniej dekady

Ponieważ klasyczny niebieski poprowadzi nas w nową dekadę, pomyśleliśmy, że fajnie byłoby zebrać informacje o tym, jak kolor niebieski odegrał rolę w niektórych z największych momentów w ciągu ostatnich 10 lat. Kliknij, aby odbyć podróż w dół uliczki pamięci.

Aby zobaczyć więcej rzeczy, które kochamy w Kolorze Roku Pantone, sprawdź naszą tablicę na Pinterest Klasyczny niebieski na Pinterest.

Daniel Podsiadło

Konsultant