Mamy patent na zdrowe oczy!

Year in Review: Top 5 ramek z 2020 r.

13 lutego 2023

Mówi się, że w nowym roku należy patrzeć na to, co przed nami, a nie na to, co za nami. Ale czasami fajnie jest cofnąć się i zrobić sobie małą wycieczkę po uliczce pamięci. Postanowiliśmy więc zrobić mały research i zebrać najlepiej sprzedające się style oprawek Zenni z 2020 roku.

W zeszłym roku widzieliśmy wiele nowych trendów w okularach (witajcie mikroramki i zdobione okulary przeciwsłoneczne), ale te pięć najlepszych stylów pokazuje, że klasyczne ramki z nowoczesnym twistem są zawsze ulubione. Spójrzcie!

Czy jesteś zaskoczony, że linia brwi była naszą najpopularniejszą oprawką w zeszłym roku? Są one mniej więcej podstawą stylu okularowego, odkąd zostały po raz pierwszy wynalezione pod koniec lat 40. Przeczytaj nasz blog o historii okularów typu browline, aby poznać więcej zabawnych faktów na temat tego, jak styl ten ewoluował na przestrzeni lat.

Jeśli jesteś gotowy, aby dodać parę do swojej garderoby, zacznij kupować nasz asortyment okularów browline i okularów przeciwsłonecznych tutaj.

Daniel Podsiadło

Konsultant