Mamy patent na zdrowe oczy!

Zentennial Iris: Które oprawki pasują do Twojej osobowości

17 kwietnia 2022

" Ta kolekcja jest moim darem dla ciebie. "

-IRIS APFEL

Tutaj, w Zenni, uwielbiamy wszystko, co związane z Iris Apfel. Więc oczywiście chcieliśmy zrobić coś WIELKIEGO, aby uczcić jej setne urodziny w tym miesiącu! W tym roku obchodzimy jej milowy krok, wprowadzając na rynek naszą ultra-luksusową kolekcję oprawek zaprojektowanych przez samą ikonę stylu. A żeby dodać trochę zabawy, stworzyliśmy quiz, który pomoże Ci odnaleźć swoją wewnętrzną Iris.

Iris Apfel x Zenni

Nasza strona Kolekcja Iris Apfel Zentennial celebruje wszystko to, co Iris kocha: odważny styl, bogate kolory i bogate wzory. Iris osobiście zaprojektowała każdy z pięciu różnych stylów oprawek w kolekcji i nadała im zabawne nazwy, takie jak: Smashing!, The Iris Apfel, Half & Half, Good To Be Square oraz What's New Pussycat. (Inspirację Iris stojącą za kolekcją można odkryć w naszym ekskluzywnym lookbooku). A ponieważ żadne urodziny nie są kompletne bez kilku wyjątkowych prezentów, do każdej pary oprawek dołączone jest luksusowe etui Zentennial i ściereczka zaprojektowana przez Iris.

Rozwiąż nasz quiz o Iris

Czy jesteś bardziej Half & Half niż Good To Be Square? A może What's New Pussycat przemawia do Ciebie jako fashionistki? Czas się o tym przekonać! Rozwiąż nasz zabawny quiz poniżej, aby dopasować do swojej osobowości stylistycznej parę oprawek z kolekcji Iris.


Którą Iris jesteś?

Rozwiąż nasz krótki quiz, aby dowiedzieć się, która ramka Iris pasuje do Twojej osobowości stylistycznej.

Rozpocznij quiz

Pytanie

Twoja odpowiedź:

Prawidłowa odpowiedź:

Następna

Uzyskałeś {{SCORE_CORRECT}} z {{SCORE_TOTAL}}.

Podziel się swoimi wynikamiSShareTweetPinEmail

Twoje odpowiedzi

Quiz powtórkowy

Nie zapomnij podzielić się swoimi wynikami w komentarzach poniżej i na portalach społecznościowych!

Daniel Podsiadło

Konsultant