Mamy patent na zdrowe oczy!

Perfekcyjny styl Jennifer Aniston

23 marca 2023

Wiele osób zgodzi się, że Jennifer Aniston opanowała sztukę wyglądania w sposób całkowicie naturalny. Jej słynne włosy są zazwyczaj długie i proste, nawet w sukni wieczorowej, która również jest zazwyczaj długa i prosta w stylu.

Na co dzień Jennifer nosi dużo neutralnych kolorów i dżinsów, a także botki lub szpilki na ramiączkach, szale, kilka sztuk biżuterii i klasyczne okulary. Aktorka wie, jak połączyć te wszystkie elementy, aby zawsze wyglądać jak najlepiej.

Jen's Geek Chic
Geek chic jest trendy teraz i Jennifer Aniston nosi ten wygląd tak darn dobrze. Ona ma kilka par dużych ramek w popularnym stylu nerdy Buddy Holly, ale nie są one czarne. Być może byłoby to zbyt surowe z jej blond zamkami, ale w każdym razie Jennifer przybiła odpowiednie kolory dla niej w ciemniejszych czerwono-brązowych ramkach, jak również parę jaśniejszych brązowych okularów tortoiseshell.

Kiedy nosi jedną z tych par okularów z białą bluzką, może wyglądać stylowo, ale również łączy nerdy i cool bardzo dobrze, dodając dżinsy i czarną skórzaną kurtkę.

Top Mob Gun
Uwielbiamy połączenie przez Jennifer aviatorów w srebrnych oprawkach z czarną fedorą. Te dodatki, wraz z jej pięknymi blond włosami, nie są zbyt męskie, a wręcz przeciwnie - dodają atrakcyjności jej kobiecości. Girl, er, woman power!

Do 'T'
Jennifer Aniston potrafi nadać styl nawet zwykłemu białemu t-shirtowi. Jennifer Aniston nosiła ten element garderoby z okularami przeciwsłonecznymi Tom Ford Whitney i długim szarym szalikiem, który zawinęła na szyi i ramionach. Do swobodnej stylizacji Jennifer może dodać dżinsy i brązowy skórzany pasek.

Hip to Be Square
Zwykły czarny tank top z kwadratowym dekoltem nabiera charakteru glam-casual, gdy Jennifer doda do niego okulary przeciwsłoneczne Toma Whitneya i dopasowane, jasne spodnie.

Gwiazda telewizji i filmu była wielokrotnie filmowana w takim stroju podczas spaceru po Los Angeles. W przeciwieństwie do niektórych gwiazd, Jennifer nie boi się nosić płóciennych butów do chodzenia, chociaż zamienia je na buty na koturnie lub szpilki na ramiączkach.

Red Hot
Na specjalne okazje lub wieczory Jennifer Aniston jest w stanie w mgnieniu oka przejść od stylu casual do dressy. Mimo, że wiele jej sukienek jest w neutralnych barwach, od czasu do czasu zakłada oszałamiający kolor, taki jak gorąca czerwień.

My uwielbiamy długą, czerwoną suknię z wysokim dekoltem i paskami na plecach, którą Jennifer nosiła ze srebrnymi butami i okularami w owalnych oprawkach. Okulary mają klasyczne metalowe akcenty na mostku i po bokach, które są idealne do stroju.

Mała czarna sukienka
Nigdy nie pomyślelibyśmy o parowaniu małej czarnej, bez rękawów, scoop-necked sukienki z okularami przeciwsłonecznymi aviator w srebrnych oprawkach, ale to wygląda klasycznie cool na Jennifer Aniston - to na pewno. Srebrne buty i jedna srebrna bransoletka dopełniają ten elegancki, niedopowiedziany hollywoodzki strój.

Wayfarers On
Jasne, wiele osób, w tym gwiazd, wygląda świetnie w retro Ray-Ban Wafarers z lat 80-tych, a te czarne okulary przeciwsłoneczne tylko sprawiają, że Jennifer wygląda jeszcze bardziej ponadczasowo i pięknie. Te okularowe perełki wydają się błyszczeć na niej niezależnie od tego, czy ma na sobie szorty czy sukienkę.

Wysoki Stopień Trudności
To nie powinno być zaskakujące, że współczesne parowanie szortów i zamszowych butów wygląda lepiej na Jennifer Aniston, że wiele gwiazd. To nie jest łatwe, aby to wydaje się klasyczny, ale jakoś Jennifer ściąga go.

Być może dlatego, że zwykle trzyma się neutralnych kolorów, warstwowych koszul i szalików, a wąskie białe spodnie wsuwa w wysokie do kolan kozaki, aby uzyskać elegancki wygląd. W połączeniu z okularami przeciwsłonecznymi i dużą torbą, Jennifer Aniston może stylowo przemierzać Los Angeles.

Z przyjemnością zobaczymy, jakie nowe kombinacje okularów i ubrań ready to wear założy Jennifer Aniston!

Daniel Podsiadło

Konsultant